LM Nubuck KIT - Sada na sedačky z nubucku a semiše

Zpět

1 499 Kč

m

Poslat doporučení známému

 

NUBUCK KIT

 

kompletní sada pro údržbu kožených sedacích souprav z nubucku a semiše

 

NUBUCK CLEANING CLOTH – čistící látka na nubuck.
Je určená na čištění čalouněného nábytku, oděvů, tašek nebo obuvi z nubucku. Obalte látku okolo houby a zašpiněné místo čistěte třecími pohyby všemi směry. Vždy čistěte čistou stranou.

 

NUBUCK CLEANER – čistící přípravek na nubuck.
Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku. Nalijte přípravek na houbu a vytvořte bílou pěnu. Čistěte jen zlehka směrem z vnějšku dovnitř chĺoupků. Nechejte úplně vyschnout.

 

NUBUCK DEGREASER – odmašťovací přípravek na nubuck.
Odstraňuje mastné skvrny jako například z lidského těla nebo vlasů. Nejprve se pokuste místo vyčistit Nu- buckovou látkou a Nubuck cleanerem. Pokud nebudete úspěšní, použijte Nubuck degreaser. Před použitím zajistěte větrání, nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku. Postříkejte ze vzdálenosti 30 cm, nechejte působit 2 hodiny. Vznikne bílý prášek, který vysajete vysavačem a přečistíte opět nubuckovou látkou. V případě silnějšího znečištění proces zopakujte. Potom dočistěte Nubuck cleanerem.

 

NUBUCK PROTECTOR – ochranný přípravek na nubuck.
Slouží na ochranu nubuckové kůže proti mastnotě a vylité vodě. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku. Sprej nastříkejte rovnoměrně na plochu ze vzdálenosti 30 cm, nechejte úplně vyschnout. Nubuckovou látkou přetřete vyčištěné plochy proti směru vlákna (tzv. proti „srsti“).