LM MOTO - Sada na oblečení motorkáře a kožené části motorky

Zpět

799 Kč

m

Poslat doporučení známému

 

LM MOTO sada pro motorkáře

(pro kožené oblečení motorkáře a kožené části motorky )

 

 

Tato sada byla vyvinuta ve spolupráci s jedním z nejvýznamějších výrobců značkového oblečení a péči o motocykl. Obsahuje čistič, který odstaňuje špínu, olej a zbytky hmyzu.

Krém v sadě dává koženým částem motorky a oblečení motorkáře ochranný plášť do 250km/hod, vynikající ochranu stejně jako odolnost proti vodě.

Kůže zůstává krásná a měkká

 

POUŽITÍ:

 

1. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku.
2. Nalijte LEATHER SOFT CLEANER MOTO na měkkou houbičku a vytvořte pěnu stláčením.
3. Pracujte se vzniklou pěnou nanášením krouživými pohyby na kůži. Nanášejte hlavně na zašpiněná místa. Čím větší houbičkou pracujete, tím dříve bude práce ukončena. Když houbička zůstane špinavá, vypláchněte ji v čisté vodě.
4. Utřete nadbytečnou pěnu a špínu pomocí savé utěrky.
5. Velké znečištění nebo barvu od modrých džínsů vyčistíte použitím silnějších prostředků jako např. Leather Strong Cleaner.
6. Jakmile jste spokojeni s dosaženým výsledkem, počkejte min. ½ hodiny a aplikujte LEATHER PROTECTION CREAM MOTO na obnovení ochranného účinku na kůži.

 

LEATHER PROTECTION CREAM MOTO je ochranný prostředek založený na bázi vody na všechny typy kůže s výjimkou nubuku a semiše. Zabezpečí vynikající ochranu proti mastnotě, vodě a také proti běžnému znečištění. Současně udrží kůži pěknou a měkkou. LEATHER PROTECTION CREAM MOTO také odstraní malé škrábance na povrchu kůže. Rovněž zabrání vzniku prasklin na barvené kůži, pokud čištění bylo provedeno správně.

 

POUŽITÍ:


1. Před použitím promíchejte
2. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku.
3. Nalijte LEATHER PROTECTION CREAM MOTO na čistý a měkký hadřík a naneste na povrch kůže. Namáhané místo jako je sedlo motorky ošetřete přípravkem dvakrát.
4. Nechejte asi 30 minut působit.

 

LM midi sada obsahuje:

150ml Soft Cleaner Moto 

150ml Protection Cream Moto