Sada na čištění a impregnace kůže v autě

Zpět

799 Kč

m

Poslat doporučení známému

 

LM midi AUTO - universální sada pro úrdžbu kůže ve vašem autě

 

 

Auto sada je speciálně vyvinuta a vyráběná na čištění a ochranu kožených interiérů automobilů. Správným používáním těchto výrobků si kůže zachovává svoji pružnost, přirozený lesk a zůstane pěkná a příjemná na dotyk.

Doporučujeme ošetřovat dvakrát do roka, sedadlo řidiče čtyřikrát do roka.

 

- LEATHER SOFT AUTO CLEANER je jemný čistící prostředek založený na vodní bázi, který může být použit na většinu typů anilinové a barvené kůže. Důkladně odstraňuje běžnou špínu a tělový pot. Čistí bez poškození a vzniku skvrn, neobsahuje nebezpečné chemické látky.

 

Nepoužívejte na lakovanou kůži.

 

POUŽITÍ Leather Soft Cleaner AUTO:

1. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku.
2. Nalijte LEATHER SOFT CLEANER AUTO na měkkou houbičku a vytvořte pěnu stláčením.
3. Pracujte se vzniklou pěnou nanášením krouživými pohyby na kůži. Nanášejte hlavně na zašpiněná místa. Čím větší houbičkou pracujete, tím dříve bude práce ukončena. Když houbička zůstane špinavá, vypláchněte ji v čisté vodě.
4. Utřete nadbytečnou pěnu a špínu pomocí savé utěrky.
5. Velké znečištění nebo barvu od modrých džínsů vyčistíte použitím silnějších prostředků jako např. LeatherbStrong Cleaner.
6. Jakmile jste spokojeni s dosaženým výsledkem, počkejte min. ½ hodiny a aplikujte LEATHER PROTECTION CREAM AUTO na obnovení ochranného účinku na kůži.

 

- LEATHER PROTECTION CREAM AUTO je ochranný prostředek založený na bázi vody na všechny typy kůže s výjimkou nubuku a semiše. Zabezpečí vynikající ochranu proti mastnotě, vodě a také proti běžnému znečištění. Současně udrží kůži pěknou a měkkou. LEATHER PROTECTION CREAM AUTO také odstraní malé škrábance na povrchu kůže. Rovněž zabrání vzniku prasklin na barvené kůži, pokud čištění bylo provedeno správně.

 

POUŽITÍ Leather Protection Cream :


1. Před použitím promíchejte
2. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku.
3. Nalijte LEATHER PROTECTION CREAM AUTO na čistý a měkký hadřík a naneste na povrch kůže. Namáhaná místa jako područky, sedáky a opěradla ošetřete přípravkem dvakrát.
4. Nechejte asi 30 minut působit.

 

Sada obsahuje :

150ml soft cleaner auto (jemný čistič) 

150ml protection cream (impregnace)